قرنیز


قرنیز لایه یا نوار کوچکی از جنس چوب، سنگ، پلاستیک و یا سیمان است که در این بین قرنیزهای چوبی بدلیل کیفیت بالای ساخت و زیبایی‌شان، پرطرفدارترین و محبوب‌ترین نوع هستند. به خصوص برای خانه‌هایی از کفپوش پارکت لمینت در آنها استفاده شده این امر اهمیت زیادی دارد.

امروزه استفاده از قرنیز به دلایل مختلفی در ساختمان‌ها و خانه‌ها صورت می‌گیرد. از جمله زیباتر شدن محل برخورد کف اتاق با دیوار، پوشاندن لایه بیرونی و ظاهری پایین دیوارها (معروف به نازک کاری) در برابر صدمات فیزیکی مانند برخورد کمد و یا مبل به دیوار، محافظت از دیوار در برابر موادی که ممکن است منجر به پوسیدگی و آسیب رساندن به آن شوند مانند آب و رطوبت و پوشش دادن فضای بین آخرین پارکت چوبی و دیوار. در عین حال استفاده از قرنیزهای زیبای چوبی می‌تواند موجب زیباتر شدن و ایجاد جلوه خاصی در آن شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌های ۰۵۱۳۵۰۲۵۸۹۹ و ۰۹۱۵۹۰۵۲۱۳۱ تماس گرفته و اطلاعات لازم را دریافت نمایید. ما پیشنهاد می‌کنیم حتما یک‌بار به دفتر گروه هنر و معماری صمصامی مراجعه کرده و از آخرین طرح‌های اجرا شده و دستاوردهای شرکت بازدید به عمل آورید.