پارکت


پارکت نوعی کفپوش چوبی است که عموما در فضاهای داخلی و دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرد، کلمه پارکت از لغت فرانسوی Parchet به معنای فضای کوچک احاطه شده، گرفته شده است.

تفاوت اصلی پارکت‌های امروزی در این است که دیگر نیازی به استفاده از چسب ندارند و به صورت کلیک در یکدیگر قفل می‌شوند در حالی که در گذشته قطعات پارکت که ممکن بود شامل قطعات ریز و درشت و یا پازلی باشند بر روی کف اصلی چسبانده می‌شدند، گرچه امروزه نیز هنوز از همین سیستم در بعضی پارکت‌ها استفاده می‌شود. اگر به دنبال بهترین نوع پارکت هستید می‌توانید به صورت رایگان با متخصصین و مشاوران ما تماس بگیرید.

باید دقت کرد که پارکت را با لمینت اشتباه نگیریم، در واقع پارکت از چوب طبیعی به وجود آمده در حالی که لمینت محصولی صنعتی و غیر طبیعی است و از صفحات ام‌دی‌اف و یا اچ‌دی‌اف تشکیل شده است، لازم به ذکر است که امروزه لمینت‌هایی با روکش چوب طبیعی نیز وجود دارند که تا حدودی خصوصیات پارکت لمینت را همزمان داراست.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌های ۰۵۱۳۵۰۲۵۸۹۹ و ۰۹۱۵۹۰۵۲۱۳۱ تماس گرفته و اطلاعات لازم را دریافت نمایید. ما پیشنهاد می‌کنیم حتما یک‌بار به دفتر گروه هنر و معماری صمصامی مراجعه کرده و از آخرین طرح‌های اجرا شده و دستاوردهای شرکت بازدید به عمل آورید.