پوستر


پوستر دیواری و پوستر سقفی این روزها در دکوراسیون داخلی جایگاه ویژه‌ای دارد که برخی آن را با کاغذ دیواری اشتباه می‌گیرند. پوستر دیواری کارکرد کاملا متفاوتی در دکوراسیون منزل دارد و از لحاظ طرح و جنس نیز با کاغذ دیواری‌ها متفاوت است. پوستر دیواری برخلاف کاغذ دیواری شامل یک طرح متحد و بدون تکرار است به‌عنوان ‌مثال تصویری از یک شخصیت کارتونی برای اتاق کودکان و یا تصویری از یک منظره زیبا. پوستر دیواری از چند پنل (قطعه – تکه) تشکیل‌شده که پس از نصب تمام پنل‌ها کنار هم یک تصویر بزرگ شکل می‌گیرد. پوسترها قابلیت گردگیری دارند و بهتر است نصب آنها توسط کارشناسان دکوراسیون انجام شود تا تصویر زیبای روی پوستر به درستی بر روی دیوار منزل یا محل کار نقش ببندد.

از ویژگی‌های پوستر دیواری می توان به تنوع طرح‌ها و کاربرد آن در دکوراسیون داخلی اشاره کرد. از این پوسترها می توان در بخش های مختلف منزل یا محل کار استفاده کرد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌های ۰۵۱۳۵۰۲۵۸۹۹ و ۰۹۱۵۹۰۵۲۱۳۱ تماس گرفته و اطلاعات لازم را دریافت نمایید. ما پیشنهاد می‌کنیم حتما یک‌بار به دفتر گروه هنر و معماری صمصامی مراجعه کرده و از آخرین طرح‌های اجرا شده و دستاوردهای شرکت بازدید به عمل آورید.