کاغذ دیواری


برای زیبا کردن خانه، یکی از بهترین کارها عوض کردن کاغذ دیواری است. کاغذ دیواری دردسر رنگ کردن و خشک شدن را ندارد، کلی طرح‌های متنوع دارد و می‌تواند از نظر رنگ هم با وسایل منزلتان ست شود. اگر دنبال بهترین کاغذ دیواری هستید می‌توانید به صورت رایگان با متخصصان و مشاوران ما تماس بگیرید.

گروه هنر و معماری صمصامی ارائه دهنده انواع مختلف کاغذ دیواری در طرح‌ها و رنگ‌بندی مختلف در برندهای متفاوت با قیمتی ایده‌آل. این مجموعه به عنوان بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات فروش و نصب کاغذ دیواری، دارای بزرگترین کلکسیون آلبوم‌های کاغذ دیواری به صورت یکجا می‌باشد.

قیمت کاغذ دیواری همانند هر محصول دیگری در بازار، بسته به کیفیت، طرح و برند تولید کننده دارای قیمت‌های مختلف می‌باشد که می‌توان به سه دسته کاغذ دیواری ارزان قیمت، متوسط و گران قیمت تقسیم نمود. از مهمترین موارد تعیین کننده قیمت کاغذ دیواری، جنس متریال و گرماژ آن و همچنین برند تولید کننده آن است که تا حد زیادی تعیین کننده قیمت آن می‌باشد.

همه ساله، مثل دیگر محصولات بسته به تقاضای بازار و تغییر ذائقه مردم این محصول نیز در انواع جدیدتر تولید می‌شود. در صنعت دکوراسیون داخلی همه ساله تحول عظیمی صورت می‌گیرد و محصولات قدیمی جای خود را به محصولات جدیدتر می‌دهند. کاغذ دیواری به عنوان اصلی‌ترین جزء دکوراسیون داخلی، دارای بیشترین تغییر و تحول هر ساله می‌باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌های ۰۵۱۳۵۰۲۵۸۹۹ و ۰۹۱۵۹۰۵۲۱۳۱ تماس گرفته و اطلاعات لازم را دریافت نمایید. ما پیشنهاد می‌کنیم حتما یک‌بار به دفتر گروه هنر و معماری صمصامی مراجعه کرده و از آخرین طرح‌های اجرا شده و دستاوردهای شرکت بازدید به عمل آورید.