حالت روز/شب

جستجو

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی در مشهد

مهم ترین نکته در مبحث طراحی دکوراسیون داخلی، شناختن سبک های دکوراسیون داخلی است. در واقع اولین قدم این است که با کارفرما صحبت میکنیم، که سلیقه کارفرما چیست؟ و کدام سبک پسند اوست؟ در میان سبک ها، سه سبک کلاسیک، نئو کلاسیک و مدرن، پر طرفدار ترین سبک هایی هستند که عموم مردم از آنها پیروی میکنند و مد نظرشان است.

بنابرین اولین قدم هنگام صحبت با مشتری و کارفرما فهمیدن صحیح سبک معماری آنان است. این که کارفرما چه سبکی را می پسندد؟ از کدام رنگ و جلوه های بصری لذت میبرد، شروع کار است. کار اصلی گروه هنر و معماری صمصامی نیز همین امر است که با مشاوره رایگان طراحی دکوراسیون داخلی، سلیقه کارفرما را جویا شده و متوجه باید ها و نباید های طراحی میشویم.

در ادامه نکات معماری طراحی دکوراسیون داخلی را که باید نسبت به سیاق و سبک کارفرما رعایت شوند را در نظر میگیریم. در انتها خروجی جلسه ما ترکیبی از رعایت نکات معماری و سلیقه کار فرما است.

طراحی دکوراسیون داخلی در مشهد
هزینه های طراحی دکوراسیون داخلی

هزینه های اجرایی دکوراسیون داخلی

کم کردن هزینه های اجرایی یکی از مهم ترین مباحث در اجرای دکوراسیون داخلی است. مهمترین تدبیری که گروه معماری صمصامی برای راحتی بیشتر شما در نظر گرفته است تهیه مواد با کیفیت و مرغوب با تخفیفات است.

از آنجا که شرکت معماری صمصامی سابقه ای درخشان در اجرای طرح های دکوراسیون داخلی دارد و این قدمت به بیش از پانزده سال میرسد، ما میدانیم که بهترین مواد و متریال برای طرح شما چیست و از همه مهم تر از کجا میتوانیم آن را با قیمت مناسب برای پروژه تهیه کنیم.

زیرا با پشتوانه سابقه کاری بالا، مشتریان دائم همکارانمان در بخش فروش متریال هستیم و به اصطلاح با خرید مصالح به قیمت همکاری و تخفیفاتی که برایمان در نظر گرفته می شود؛ میتوانیم هزینه های کارفرما را به طور چشمگیری کاهش دهیم.

تخفیفاتی که برای ما در نظر گرفته میشود برای مشتری های عادی در نظر گرفته نمیشود با این حال ما تمام این درصد تخفیفات همکاری را برای کارفرما عیناً لحاظ میکنیم در نتیجه هزینه اجرایی کمتر خواهد شد.

تمامی نکات در مورد هزینه های احتمالی و اجرایی باید با کارفرما و مشتری در میان گذاشته شود و تمامی هزینه ها شفاف باشد. اما نگران هزینه های زیاد اجرای دکوراسیون داخلی نباشید، زیرا که گروه هنر و معماری صمصامی همیشه رضایت کارفرما را مد نظر دارد و همواره کوشیده است تا از صرف هزینه های گزاف جلوگیری کرده و حد الامکان هزینه ها را پایین بیاوریم.

در ادامه می توانید برخی از نمونه کارهای گروه معماری صمصامی در حوزه طراحی دکوراسیون داخلی و نمای خارجی و پروژه های انجام شده بازسازی ساختمان را مشاهده کنید.

آیا سوالی دارید؟ مشاوران ما آماده اند تا راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند: