حالت روز/شب

جستجو

طراحی دکوراسیون داخلی سالن زیبایی فرآرا

طراحی دکوراسیون داخلی سالن زیبایی فرآرا

اطلاعات کلی پروژه

خلاصه روند کار طراحی دکوراسیون داخلی سالن زیبایی فرآرا

طراحی دکوراسیون داخلی سالن زیبایی فرآرا و اجرای صفر تا صد پروژه

 

توضیحات پروژه طراحی دکوراسیون داخلی سالن زیبایی فرآرا

آرایشگری حرفه ای است که خدمات مختلفی از قبیل کوتاهی مو، آرایش، رنگ مو، شینیون، مانیکور، پدیکور و بسیاری دیگر از خدمات دیگر را ارائه می دهند. امروزه سالن های زیبایی برای هریک از خدماتی که اشاره شد، فضاهای مجزایی را برای سهولت در انجام کار  ومهم تر از همه برای جلب رضایت مشتری در نظر می گیرند.

بنابراین مهم ترین چیزی که در هنگام راه اندازی یک سالن زیبایی با خدمات مختلف باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید، دانستن اصول طراحی دکوراسیون داخلی سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه و نحوه طراحی داخلی آن می باشد.

به گونه ای می توانیم بگوییم که ظاهر سالن شما نشانگر کیفیت کارکرد، خلاقیت، تخصص و حتی اعتبار شما می باشد. سالن های زیبایی می توانند با توجه به خدماتی که ارائه می دهند و فضایی که کارفرما در نظر می گیرد، در سطح خیلی بالا یا در حد معمولی باشند. اما دو چیزی که در سالن های زیبایی در درجه اول اهمیت قرار می گیرد، خدمات ارائه شده به مشتری و جلب رضایت آن می باشد.

در طراحی دکوراسیون داخلی سالن زیبایی، شما باید فضایی را طراحی کنید که علاوه بر سادگی و منسجم بودن، خدماتی که ارائه خواهید داد و مهم تر از همه راحتی مشتریان را منعکس کند. همچنین با توجه به این که سالن های زیبایی خدمات مختلفی ارائه می دهند و هر یک از این خدمات فضای خاص خود را می خواهد، انتخاب مبلمان و چیدمان اشیا باید به گونه ای باشد که در آخر مجموعه ای منسجم را به نمایش بگذارد.

در گروه معماری صمصامی، ما با استفاده از مدرن ترین طراحی ها و به روز ترین متریال ها و توجه به تمام جزییات حائر اهمیت کارفرمای محترم، این پروژه را با هزینه مناسبی طراحی و اجرا کردیم.

تصاویری از روند اجرای کار