حالت روز/شب

جستجو

طراحی و اجرای شو روم تجاری

طراحی و اجرای شو روم تجاری

اطلاعات کلی پروژه

خلاصه روند کار طراحی شو روم تجاری

اجرای صفر تا صد دکوراسیون داخلی در پروژه طراحی شو روم تجاری

شوروم چیست؟

شوروم (Showroom) به فضایی که در آن کالایی برای فروش و یا بعنوان نمونه ای از یک محصول به نمایش گذاشته می شود، گفته می شود.  کلیه صاحبان یک نمایشگاه یا گالری برای اینکه بتوانند یک محیط کاری خارق‌العاده و جذاب داشته باشند، باید طراحی داخلی شوروم را برای محیط کار خود انجام دهند. معمولاً محیط‌ها یی که اندازه بسیار بزرگی ندارند را با استفاده از طراحی شوروم به یک مکان کاربردی و جذاب تبدیل می‌کنند.

شوروم دکوراسیون داخلی

برگزاری شوروم دکوراسیون داخلی نیاز به تخصص بالایی دارد زیرا باید همکاری گسترده ای بین برند و طراح داخلی وجود داشته باشد. طراحی کلی یک شوروم دکوراسیون داخلی برای فضای اتاق مهم است. علاوه بر عناصر تعاملی، طراحی داخلی و مبلمان نقش اصلی را ایفا می کند. هر قطعه دکوراسیون داخلی منحصر به فرد و دارای شخصیت خاص خود است و هدف نهایی، ایجاد یک پس زمینه شیک با نورپردازی عالی است تا این قطعه از دکوراسیون داخلی بدرخشد.

در حالت کلی سادگی، زیباشناسی، هارمونی با نام برند، توجه به ترندهای روز، دستیابی و ناوبری آسان، تمیزی، طراحی چشم نواز، همگی از مشخصه های یک شوروم دکوراسیون داخلی لوکس به شمار می روند.

توضیحات پروژه طراحی شو روم تجاری

طراحی و اجرای این شو روم در فضایی به مساحت 85 متر و در دو طبقه (همکف و فضای زیرزمین) و با کاربری تجاری صورت گرفت. در این پروژه با توجه به کاربری شو روم، انواع دکوراسیون در سبک های کلاسیک،نئو کلاسیک و مدرن اجرا گردید.

تصاویری از روند اجرای کار