حالت روز/شب

جستجو

درباره ما

گروه معماری صمصامی

گروه معماری صمصامی

طراحی دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان

گروه هنر و معماری صمصامی باتوجه به ماهيت و ساختار خود، توان خود را براي افزایش کیفیت خدمات ، خود را تجهيز نموده است و تلاش دارد با ايجاد تعهد در هر سه بخش طراحی معماری ، بازسازی و اجرا و فروش متریال، بتواند در جذب اطمینان خاطر و اعتماد شما کارفرمای محترم گامی مستحکم و مهم بردارد.

خدمات گروه هنر و معماری صمصامی عبارتند از :

  • انجام طراحی و ایده پردازی پروژه های معماری و دکوراسیون داخلی
  • انجام طرح های بازسازی و اجرا 
  • فروش متریال های رایج دکوراسیون داخلی

رویای شما را میسازیم

گروه معماری صمصامی با هدف تحول فضاهای داخلی و خارجی بر اساس مدرن ترین شیوه ها و بالاترین استاندارهای دنیا در سال 2014 تاسیس گردید.
این گروه با بکارگیری ایده های مدرن در صنعت دکوراسیون بواسطه بکارگیری طراحان و تیم های اجرایی خبره و مبتکر بر اساس ایده آل های مشتریان تحولات اساسی و زیبا ایجاد کرده است.
گروه صمصامی با استفاده از متخصصین و اساتید مجرب در زمینه های مختلف طراحی و اجرا با مدیریت جناب مهندس حمید صمصامی، سعی در تحقق رویاهای شما را دارند.
گروه معماری صمصامی با تلفیق معماری ایرانی و اروپایی در جهت پیشبرد و خلق فضاهای ایده آل با دوشعبه در ایران (مشهد) و کشور آلمان (koln) فعالیت می کند.

مشاهده بروشور گروه معماری صمصامی

(بر روی عکس پایین کلیک نمایید)

بروشور گروه معماری صمصامی

نیاز به مشاوره دارید؟

تیم کارشناسان ما آماده اند تا به صورت اختصاصی و رایگان به شما مشاره دهند و در صورت تمایل از محل بازدید کنند تا با توجه به نیاز شما، برآورد دقیقی از قیمت و زمان مورد نیاز خدمت شما عزیزان ارئه کنند.

تمام تلاش گروه معماری صمصامی ارائه خدمات با بالاتربن کیفیت در کوتاه ترین زمان و کمترین هزینه است.

به هر بهانه ای از صحبت با شما خوشحال می شویم.