حالت روز/شب

بازسازی ساختمان و اجرا در مشهد

بازسازی ساختمان و اجرا در مشهد

بازسازی ساختمان مسکونی و تجاری یکی از پرکاربردترین زمینه های ساخت و ساز می باشد. ساختمانسازی علاوه بر نظارت بر ساخت و اجرای ساختمان های جدید شامل بازسازی ساختمان های قدیمی شامل بافت فرسوده ونوسازی ساختمان های قدیمی و مدرن سازی آنها نیز میباشد. با گذشت زمان، ساختمان ها فرسوده میشوند و برای استفاده بهتر از آنها نیاز به تعمیرات و بازسازی پیدا میکنند. بازسازی ساختمان با افزایش فضاهای کاربردی،کیفیت زندگی ساکنین را بالا می‌برد همچنین نقاط منفی نقشه ساختمان یا پرتی ها را نیز جبران می‌کند. بازسازی ساختمان بهترین گزینه‌ برای ایجاد تغییر در محل زندگی است. ضمنا بازسازی و تغییر طراحی دکوراسیون خانه های کلنگی و قدیمی، مطمئنا ارزش ملک را بالا خواهد برد. مراحل و هزینه بازسازی یک ساختمان به عوامل مختلفی از جمله قدیمی و یا نوساز بودن ساختمان بستگی دارد. همچنین بازسازی شامل مراحل مختلفی میباشد، که شامل بخش های ظاهری و قابل رویت و بخش های زیرکار و باطنی میشود. برای دریافت اطلاعات کامل در مورد زمان و هزینه بازسازی و نوسازی ساختمان خود می توانید از خدمات مشاوره رایگان گروه هنر و معماری صمصامی استفاده نمایید.

بنابرین اولین قدم هنگام صحبت با مشتری و کارفرما فهمیدن صحیح سبک معماری آنان است. این که کارفرما چه سبکی را میپسندد؟ از کدام رنگ و جلوه های بصری لذت میبرد، شروع کار است. کار اصلی گروه هنر و معماری صمصامی نیز همین امر است که با مشاوره رایگان طراحی دکوراسیون داخلی، سلیقه کارفرما را جویا شده و متوجه باید ها و نباید های طراحی میشویم.

در ادامه نکات معماری طراحی دکوراسیون داخلی را که باید نسبت به سیاق و سبک کارفرما رعایت شوند را در نظر میگیریم. در انتها خروجی جلسه ما ترکیبی از رعایت نکات معماری و سلیقه کار فرما است.

 
 

 

 

بازسازی ساختمان و اجرا در مشهد
خدمات طراحی و بازسازی ساختمان گروه معماری صمصامی

خدمات طراحی و بازسازی ساختمان گروه معماری صمصامی

  • ارائه بهترین طرح های مسکونی,تجاری,اداری و باغ ویلا با در نظر گرفتن به روزترین ها به کمک تیم طراحی مجرب
  • طراحی و اجرای کامل و متناسب با شرایط مالی و زمانی به کمک متخصصین حرفه ای
  • فروش و نصب انواع کاغذ دیواری , پارکت , کفپوش , دیوارپوش , آینه , انواع سنگ ها و پنل های دکوراتیو
  • تخریب و تغییرات دیوارها و تعویض کاشی و سرامیک و اجرای انواع سقف های کاذب و کشسان
  • طراحی و اجرا دکوراسیون اداری و تجاری فروشگاه , رستوران , دفترکار و هتل ها
  • طراحی انواع نماهای ساختمانی مدرن و کلاسیک
  • طراحی و اجرا انواع فضاهای ورزشی , محوطه و روف گاردن
  • طراحی دکوراسیون فضاهای پزشکی و درمانی و سالن های زیبایی و آرایشگاه ها