حالت روز/شب

جستجو

طراحی داخلی آشپزخانه

طراحی داخلی آشپزخانه سبک مدرن

اطلاعات کلی پروژه

خلاصه روند کار طراحی داخلی آشپزخانه

طراحی داخلی آشپزخانه ،لاندری و اتاق خواب

 

توضیحات پروژه طراحی داخلی آشپزخانه و اتاق

در این پروژه برای طراحی داخلی آشپزخانه در سبک مدرن از چوب های گلس استفاده شده است که طراحی کابینت های هوایی آن به صورت پله ای و با دو رنگ سفید و خاکستری، جلوه بسیار زیبایی را به آشپزخانه بخشیده است.

در این پروژه فضایی نیز برای طراحی لاندری روم در نظر گرفته شده است. لاندری روم فضایی هست که ماشین لباسشویی و سایر وسایل مربوط به شست و شو در آنجا قرار می گیرد و تمام مراحل شست و شو، خشک کردن و اتوکشی لباس ها در آنجا انجام می شود.

همچنین در اتاق خواب ها نیز کمد های دیواری سرتاسری کار شده است که با در نظر گرفتن فضا و پنجره ها، طراحی داخلی آن به گونه ای انجام شده است که بهترین استفاده از فضا برای جای گذاری اِلمان ها و وسایل داخل اتاق خواب صورت گرفته است.

دکوراسیون مدرن در طراحی داخلی ساختمان

در طراحی دکوراسیون مدرن بیشترین توجه به اجرای ایده‌های خلاقانه و نوآورانه برای طراحی و تزیین فضای داخلی است که در چند دهه اخیر استفاده از سبک مدرن در معماری داخلی در کشورهای مختلف از جمله ایران رواج زیادی پیدا کرده است و طرفداران زیادی را به سمت خود جلب نموده است.

از مهمترین ویژگی های سبک مدرن در طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان، استفاده از خطوط ساده و بی آلایش است و برای دوری از تزیین و تجمل زیاد معمولاً از این خطوط ساده استفاده می‌کنند تا در عین آرامش بخش بودن فضا و زیباتر شدن وسایل، فضایی که در اختیار قرار دارد عملکرد گرایی بیشتری داشته باشد.

تصاویری از روند اجرای کار